У двох селах Костянтинівської ТГ не можуть встановити кількість знищених будинків | ZI.ua
Акция закончилась

По Костянтинівці вдарили безпілотником: Зведення на ранок 7 липня

7 липня 2024, 10:28 | Надзвичайні події | Костянтинівка, Покровськ, Курахове, Бахмут, Торецьк, Мирноград 4080
Поділитися:
По Костянтинівці вдарили безпілотником: Зведення на ранок 7 липня

За 6 липня внаслідок російських обстрілів загинули двоє мешканців Донецької області: у Нью-Йорку та Українську. Ще 8 людей отримали поранення. 

Оперативну ситуацію по області станом на ранок 7 липня публікує Донецька обласна адміністрація. 

Покровський район 

Численних обстрілів зазнала Курахівська громада: у Гірнику пошкоджено будинок, у Костянтинопільському — 4 будинки, у Курахівці — 3 будинки; під вогнем приватний сектор Курахового і околиці Дальнього і Ганнівки. В Українську Селидівської ТГ 1 людина загинула і 3 поранені, пошкоджено 6 багатоповерхівок, приватний будинок і 4 гаража. У Новогродівці пошкоджено 5 будинків. У Гродівській ТГ пошкоджено 8 будинків: 5 у Прогресі і 3 у Веселому. У Покровську пошкоджено підприємство та адмінбудівлю.

Краматорський район

У Лиманській ТГ зруйновано 2 будинки у Колодязях, пошкоджено 4 будинки у Зарічному. У Костянтинівській ТГ пошкоджено 5 будинків у Марковому, кілька будинків у Ступочках та Предтечиному. 

У Костянтинівській адміністрації також повідомили, що по місту вдарили ворожим безпілотником. 

"06.07.2024 о 20.15 відбувся ворожий удар БПЛА по місту Костянтинівці. Внаслідок обстрілу пошкоджена адмінбудівля. Постраждалі відсутні.

Протягом доби під ворожими обстрілами також перебували Марківський старостинський округ (пошкоджено 5 приватних будинків), сел. Ступочки та Предтечине (внаслідок обстрілів горять житлові будинки. Провести огляд місця події та встановити кількість знищеного житла не виявляється можливим у зв'язку з безперервними обстрілами) та околиці сел. Миколаївка, Стінки, Червоне. Інформації щодо постраждалих не надходило", — йдеться у повідомленні.

Бахмутський район

У Нью-Йорку 1 особа загинула та 3 поранені, пошкоджено 3 будинки та інфраструктурний об'єкт. Ще 1 будинок та магазин пошкоджено у Торецьку. У Часовоярській ТГ пошкоджено 3 приватні будинки та 2 багатоповерхівки.
Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ