| ZI.ua
Акция закончилась

Реклама в газеті та на сайті Прапор Індустрії (Костянтинівка)

Реклама на сайті   Реклама на білбордах   Реклама в газеті

Обласне мультимедійне видання 

«Прапор Індустрії»


      Сучасне обласне мультимедійне видання «Прапор Індустрії» понад 85 років серед перших забезпечує повне, своєчасне та об'єктивне висвітлення важливих подій, інформуючи громадськість про досягнення та складності індустріально-аграрного краю, задовольняючи соціальні та комерційні потреби в інформації широкої читацької аудиторії. /span>

      Якщо ви хочете вигідно відрізнятись від своїх конкурентів, доручіть це нам і ми зробимо так, щоб Вас помітили. Ми виконаємо ваше замовлення на високому професійному рівні з якістю та ціною, які вам сподобаються.

Наші послуги:

Рекламно – інформаційні послуги в обласній газеті

«Прапор Індустрії»:

     Великий тираж і контур розповсюдження газети напевно дозволить донести до наших численних передплатників та читачів будь-яку інформацію, будь то оголошення, привітання чи реклама.


Реклама на сайті

        ZI.UA – інформаційно-новинний портал, що оперативно висвітлює важливі події. На наших сторінках ви можете знайти багато корисної та різноманітної інформації на будь-які теми, що хвилюють вас. Сайт постійно розвивається і росте, і кожен відвідувач знаходить на ньому щось корисне для себе.
Розділи сайту щохвилини оновлюються, дозволяючи знайти абсолютно будь-яку цікаву для вас інформацію. Щоденні новини, тисячі статей, події, афіші, прогноз погоди, цікаві факти, постійні оновлення розділів.

Реклама на білбордах:

        Обласне мультимедійне видання «Прапор Індустрії» надає послуги з розміщення зовнішньої реклами на найжвавіших трасах і в місцях великих скупчень людей в м. Костянтинівка та в Дружківці. Вигідне місце розташування білбордів обов'язково буде помічено потенційними покупцями. Наша компанія повністю організує – розміщення, розробку та поклейку макетів. 


Зателефонуйте або напишіть нам, 

щоб дізнатися про умови акції та скористатися