У Михайлівці-Рубежівці на Київщині відкрили додаткове відділення терапії та паліативного догляду Торецької центральної міської лікарні.
Про це
повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін у Facebook 26 червня.
Нове відділення працюватиме для переселенців та місцевих жителів, уточнив Філашкін. Тут надаватимуть стаціонарну терапевтичну допомогу, паліативний догляд, медичний супровід пацієнтів з хронічними захворюваннями, допомогу тяжкохворим та людям похилого віку.
У відділенні працюватимуть 11 співробітників. Значна частина з них — релоковані медики з Донецької області, які продовжують виконувати свою роботу далеко від дому.


