Нове відділення Торецької лікарні відкрили на Київщині | ZI.ua
Акция закончилась

Нове відділення Торецької лікарні відкрили на Київщині

26 червня 2026, 17:57 | Світ та людина, Здоров'я | Торецьк 36
Поділитися:
Нове відділення Торецької лікарні відкрили на Київщині

У Михайлівці-Рубежівці на Київщині відкрили додаткове відділення терапії та паліативного догляду Торецької центральної міської лікарні.

Про це повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін у Facebook 26 червня.

Нове відділення працюватиме для переселенців та місцевих жителів, уточнив Філашкін. Тут надаватимуть стаціонарну терапевтичну допомогу, паліативний догляд, медичний супровід пацієнтів з хронічними захворюваннями, допомогу тяжкохворим та людям похилого віку.

У відділенні працюватимуть 11 співробітників. Значна частина з них — релоковані медики з Донецької області, які продовжують виконувати свою роботу далеко від дому.





Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ