Призерами всеукраїнських змагань стали найсильніші представники Донеччини | ZI.ua
Акция закончилась

Найсильніші представники Донеччини стали призерами всеукраїнських змагань

6 березня 2024, 09:13 | Спорт | Дружківка, Краматорськ, Маріуполь, Бахмут, Мирноград 918
Поділитися:
Найсильніші представники Донеччини стали призерами всеукраїнських змагань

З 24 лютого по 1 березня в місті Коломия (Івано-Франківська область) відбувся чемпіонат України з жиму лежачи серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. До числа переможців і призерів змагань увійшли 24 спортсмени Донецької області – представники Бахмутської, Дружківської, Краматорської, Мангушської, Маріупольської та Мирноградської територіальних громад. Про це повідомили в Управлінні фізичної культури та спорту ДонОДА.

У віковій групі дівчата Марія Збандут (смт Мангуш, тренер Іван Збандут) посіла 2 місце у ваговій категорії до 63 кг із результатом 112,5 кг.

Серед юнаків нагородами відзначилися три пауерліфтери Донеччини:

- Василь Збандут (смт Мангуш, тренер Іван Збандут) переміг у категорії до 93 кг із результатом 170 кг;

- Олексій Бичков (м. Краматорськ, тренери Олексій та Альона Бичкови) став срібним призером у категорії до 66 кг із результатом 100 кг;

- Микола Годунов (м. Дружківка, тренер Сергій Федоренко) виборов «срібло» у категорії до 83 кг із результатом 160 кг.

У віковій групі юніорки Вікторія Ащеулова (м. Бахмут, тренери Сергій Любченко та Катерина Любченко) стала другою у категорії до 52 кг із результатом 85 кг.

Серед юніорів медалі здобули:

- Михайло Завізістов (м. Краматорськ, тренери Олексій та Альона Бичкови) – «срібло» у категорії до 59 кг із результатом 80 кг;

- Антон Савкін (м. Мирноград, тренери Дмитро та Вероніка Бордюг) – «срібло» у категорії до 66 кг із результатом 142,5 кг;

- Едуард Андреєв (м. Краматорськ, тренери Олексій та Альона Бичкови) – «срібло» у категорії до 74 кг із результатом 162,5 кг;

- Дмитро Пікулін (м. Бахмут, тренери Сергій Любченко та Катерина Любченко) – «золото» у категорії до 93 кг із результатом 215 кг;

- Давид Рубець (смт Мангуш, тренер Іван Збандут) – «срібло» у категорії до 93 кг із результатом 202,5 кг;

- Георгій Туник (м. Бахмут, тренери Сергій Любченко та Катерина Любченко) – «золото» у категорії до 105 кг із результатом 210 кг;

- Дмитро Рожанський (м. Краматорськ, тренери Олексій та Альона Бичкови) – «срібло» у категорії до 105 кг із результатом 200 кг;

- Олексій Лісенко (смт Мангуш, тренер Іван Збандут) – «золото» у категорії до 120 кг із результатом 247,5 кг;

- Дмитро Вовчок (м. Краматорськ, тренери Олексій та Альона Бичкови) – «золото» у категорії понад 120 кг із результатом 237,5 кг;

- Іван Степаненко (м. Дружківка, тренер Сергій Федоренко) – «срібло» у категорії понад 120 кг із результатом 157,5 кг.

У віковій групі жінки результати спортсменок Донецької області такі:

- Тетяна Головач (м. Бахмут, тренери Сергій Любченко та Катерина Любченко) – 2 місце в категорії до 57 кг із результатом 70 кг;

- Катерина Пініонж (м. Маріуполь, тренер Сергій Бабенко, перший тренер Степан Ніколюкін) – 1 місце в категорії до 69 кг із результатом 122,5 кг;

- Вероніка Бордюг (м. Мирноград, тренер Дмитро Бордюг) – 2 місце в у категорії до 69 кг із результатом 120 кг;

- Валентина Загоруйко (м. Краматорськ, тренер Тетяна Мельник) – 1 місце в категорії понад 84 кг із результатом 140 кг.

Серед чоловіків переможцями та призерами стали:

- Олександр Агаджанян (м. Дружківка, тренер Сергій Федоренко) – «золото» у категорії до 59 кг із результатом 125 кг;

- Руслан Рузімурадов (м. Дружківка, тренер Сергій Федоренко) – «срібло» у категорії до 83 кг із результатом 225 кг;

- Віктор Черкашенінов (м. Краматорськ, тренери Олексій та Альона Бичкови) – «бронза» у категорії до 93 кг із результатом 225 кг;

- Олексій Бичков (м. Краматорськ, тренери Альона Бичкова та Віктор Налейкін) – «срібло» у категорії до 120 кг із результатом 312,5 кг;

- Андрій Шевченко (м. Краматорськ, тренери Олексій та Альона Бичкови) – «золото» у категорії понад 120 кг із результатом 340 кг.









Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ