8 січня 2024, 12:08 | Спорт 1467
Поділитися:
Мидлсбро Челси трансляция

Дивіться матч Кубку англійської ліги

У вівторок 9 січня в першому матчі півфіналу Кубка англійської ліги Мідлсбро зустрінеться з Челсі.

Шлях команд до півфіналу Кубка ліги

«Челсі» нашого Михайла Мудрика розпочав участь у змаганнях з другого раунду перемогою над «Вімблдоном».
У третьому раунді лондонці перемогли суперника по Прем’єр-лізі «Брайто» 1:0. Це призвело до того, що «сині» вийшли до четвертого раунду. Там перемога над «Блекберном» з рахунком 2:0 забезпечила їм місце в 1/4-й.
Клубу з Західного Лондона знадобилося зрівнювати рахунок проти «Ньюкасла» у чвертьфіналі – 1:1. Пройти до півфіналу «Челсі» зумів після перемоги по пенальті на Стемфорд Брідж.

Шлях «Мідлсбро» до півфіналу розпочався в першому раунді з важкої перемоги над «Хаддерсфілд Таун» з рахунком 3:2, після чого послідувала перемога з рахунком 3:1 на виїзді над «Болтоном» у другому раунді.
В третьому раунді «Боро» здобув перемогу з рахунком 2:0 над «Бредфорд Сіті», щоб завоювати своє місце в четвертому раунді, після того як команда Майкла Карріка здійснила довгу поїздку в гості до «Ексетер Сіті», де здобула перемогу з рахунком 3:2.

У чвертьфіналі у «Мідлсбро» була комфортна перемога над «Порт Вейлом» з рахунком 3:0.

Стежити за матчем Мідлсбро – Челсі можна з 22:00.