Марію Стрєлець, вихованку Костянтинівської КДЮСШ, включено до складу молодіжної збірної України з легкої атлетики. Юна спортсменка представить країну на міжнародній матчевій зустрічі, в якій візьмуть участь команди із чотирьох держав: України, Польщі, Угорщини та Чехії.
Про це
повідомив Сектор спорту управління культури, молоді та спорту Костянтинівської МР.
Змагання відбудуться 27 червня у польському місті Ополе. До складу української делегації увійшли 52 найкращі молоді атлети.
Марія Стрєлець боротиметься за медалі у дисципліні метання диска.
