Від початку червня рятувальники Донецької області у складі евакуаційної групи «Фенікс» спільно з працівниками Національної поліції евакуювали з небезпечних населених пунктів регіону 57 людей.
Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Донецькій області.
Серед евакуйованих — 16 маломобільних громадян, які потребували особливої допомоги під час виїзду з прифронтових територій.
У ДСНС зазначають, що попри постійні обстріли та загрозу для життя, рятувальники продовжують допомагати мешканцям громад, які перебувають поблизу лінії фронту, дістатися до більш безпечних регіонів.
Рятувальники закликають жителів прифронтових населених пунктів не зволікати з евакуацією та завчасно подбати про власну безпеку і безпеку своїх рідних.



