Маляр розказала про ситуацію на східному фронті | ZI.ua
Акция закончилась

За тиждень на Бахмутському напрямку ЗСУ звільнили 1 кв. км

28 серпня 2023, 13:05 | Офіційно | Бахмут 1398
Поділитися:
За тиждень на Бахмутському напрямку ЗСУ звільнили 1 кв. км

За тиждень Сили Оборони на Бахмутському напрямку звільнили 1 кв. км. Про це повідомила заступник міністра оборони Ганна Маляр. На сході противник намагається наступати на декількох напрямках - Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському. Скрізь тривають важкі бої.

На Куп’янському напрямку ворог створює мінно-вибухові загородження вздовж кордону у Бєлгородській області. Шукає слабких місць в нашій обороні, щоб прорвати ії.

На Лиманському напрямку противник готується до перегрупування військ. Веде безуспішні наступальні дії в районах Новоєгорівка, південо-західніше Кремінна, Білогорівка Луганської області та Веселе Донецької області.

На Бахмутському напрямку противник намагається всіма силами стримати наше просування вперед. Так, ворог безуспішно спробував відновити втрачене положення у районах Оріхово-Василівка та Кліщіївка Донецької області.

У ході ведення успішних бойових дій сил оборони витіснили противника з позицій у районах східніше та у центральній частині Кліщіївка Донецької області.

Звільнена площа на Бахмутському напрямку складає 44 кв.км. Звільнень за тиждень 1 кв.км.

На Авдіївському, Мар’їнському напрямках противник зосереджував основні зусилля на веденні наступальних дій з метою встановлення повного контролю над населеним пунктом Мар’їнка та оточення населеного пункту Авдіївка Донецької області.

Ворог вів безуспішні наступальні дії в районах Степове, Авдіївка, Мар’їнка, Новомихайлівка та Вугледар Донецької області.

На Запорізькому та Херсонському напрямках противник в обороні.

Продовжував обстріли позицій підрозділів Сил оборони України та цивільних об’єктів у Запорізькій, Херсонській та Миколаївській областях, при цьому активно застосовував баражуючі боєприпаси “Ланцет”.

В ході ведення наступальних дій сили оборони України мали успіх в напрямку південно-східніше Роботине та південніше Мала Токмачка Запорізькоїої області, закріплюються на досягнутих рубежах.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Коментарі