Директорку комунальної установи в Добропіллі судитимуть за розтрату 2,6 млн | ZI.ua
Акция закончилась

За розтрату 2,6 млн судитимуть директора Добропільського центру фізичного здоров'я

28 березня 2024, 14:55 | Кримінал | Добропілля 1074
Поділитися:
За розтрату 2,6 млн судитимуть директора Добропільського центру фізичного здоров'я

За розтрату понад 2,6 млн грн бюджетних коштів судитимуть директорку комунального підприємства у Добропіллі.

Про це повідомили в прокуратурі Донецької області.

У вересні 2019 року директорка комунальної установи «Добропільський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» внесла до відділу сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради пропозиції щодо виготовлення проєктно-кошторисної документації для реконструкції спортивного майданчика, розташованого у м. Білозерському.

За задумом посадовиці, об’єкт «мав перетворитись» у мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту. При цьому вона достовірно знала, що його збудовано іншим підприємством. Попри це у грудні посадовиця уклала фіктивний договір підряду з товариством, яке зобов’язалось провести уявні додаткові роботи на майданчику, де фактично діти вже займались спортом. За результатом начебто виконаних будівельних робіт обвинувачена підписала акти, на підставі яких підряднику сплачено бюджетні кошти у сумі понад 2,6 млн грн.

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадової особи за фактом розтрати майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненої в особливо великому розмірі, та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). Максимальне покарання за санкціями статей – 12 років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 3 роки та конфіскацією майна.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ