Ціни на розсаду та ранні овочі продовжують знижуватися | ZI.ua
Акция закончилась

У Костянтинівці значно подешевшали розсада та ранні овочі

7 травня 2024, 12:01 | Бізнес | Костянтинівка 4863
Поділитися:
У Костянтинівці значно подешевшали розсада та ранні овочі
Фото - автора

Тепла погода наприкінці квітня спонукала дачників Костянтинівки раніше звичайного висаджувати розсаду. Підвищений попит на такий товар дозволяв продавати десяток помідорів, перцю та капусти по 50 грн.


Проте заморозки на початку травня та невтішний прогноз погоди на найближчі дні охолодили запал костянтинівців, і попит на розсаду знизився, що призвело до значного зниження цін. І сьогодні помідори, перець та капусту продавали в середньому по 30 грн., а в деяких місцях можна було купити і по 25 грн.Що ж до ранніх овочів, то через два дні після Великодня огірки, редис та капуста подешевшали одразу на 25-30%. На кілька гривень знизилася вартість помідорів.

Хоча зазвичай перед поминальними днями ціни на ранні овочі зберігалися на колишньому рівні.На думку приватного підприємці Ірини, пояснення є дуже простим. До війни костянтинівці в поминальні дні масово йшли на цвинтарі, влаштовуючи там застілля, купуючи для нього огірки та помідори.

Цього року люди, якщо й підуть до місць поховань, то явно затримуватись там не будуть, не кажучи вже про накриті столи. Ось попит на ранні овочі трохи і впав, що призвело до їх здешевлення.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ