У Костянтинівці продовжують ремонт пошкоджених газових труб | ZI.ua
Акция закончилась

У Костянтинівці продовжують ремонт пошкоджених газових труб

4 грудня 2023, 17:53 | ЖКГ | Костянтинівка, Дружківка, Краматорськ, Покровськ, Слов'янськ, Лиман 1767
Поділитися:
У Костянтинівці продовжують ремонт пошкоджених газових труб
Донецькоблгаз інформує про виконані протягом тижня роботи.

У Слов’янську внаслідок негоди дерево впало на газову трубу діаметром 57 мм, що спричинило собою відключення 4 абонентів. 

У Лимані триває відновлення газопостачання. Протягом тижня вдалося повернути газ до 38 абонентів. Зафіксовано 18 пошкоджень системи газопостачання, які виникли внаслідок бойових дій. 

Розпочато пусконалагоджувальні роботи у селищі Дробишеве. Доступ до газу мають вже 183 абоненти. Протягом тижня там виявлено 4 пошкодження, спричинених бойовими діями. 

Фахівцями Слов’янського УГГ також зафіксовано 8 пошкоджень системи газопостачання у с. Старомиколаївка. Внаслідок бойових дій тимчасово було відсутнє газопостачання у 5 абонентів.


У селищі Райське дерево впало на газопровід, зірвавши його з двох опор. Для виконання робіт газовиками Дружківського відділення було тимчасово відключено 12 абонентів. Після ліквідації аварійної ситуації газопостачання відновлено в повному обсязі. 

Фахівці Костянтинівського УГГ виконали ремонтні роботи на ізолюючих фланцевих з’єднаннях та газопроводах низького тиску. Крім того, газовики продовжують роботи з ліквідації раніше виявлених пошкоджень. Протягом тижня зафіксовано два пошкодження газових мереж, спричинених бойовими діями. 

У Краматорську виконано реконструкцію системи газопостачання з виносом лічильника на межу балансової належності. Триває робота з заміни кранів на багатоповерхових будинках. 


Фахівці Красноармійського УГГ після обстрілу Покровська відновили газопостачання до 8 абонентів; ліквідовано 4 пошкодження системи газопостачання.

Протягом тижня працівниками Донецькоблгазу складено 6 актів про порушення, пов'язаних з необлікованим споживанням природного газу. Зокрема, Костянтинівським УГГ - 5, Краматорським УГГ - 1.Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ