У Костянтинівці спіймали наркоділків, які продавали метадон та PVP | ZI.ua
Акция закончилась

У Костянтинівці продавали метадон та PVP на 100 тисяч на місяць: наркоділків упіймали

8 грудня 2023, 17:01 | Кримінал | Костянтинівка 3366
Поділитися:
У Костянтинівці продавали метадон та PVP на 100 тисяч на місяць: наркоділків упіймали

У Костянтинівці викрили угруповання, яке заробляло на метадоні та PVP від 50 до 100 тис. грн на місяць. Про це повідомляє прокуратура Донецької області.

За даними слідства, у січні 2023 року 31-річний чоловік організував злочинну схему для розповсюдження метадону та солей PVP громадянам на території м. Костянтинівки. До своєї наркомережі він залучив трьох знайомих віком від 35 до 51 року.

Ділки отримували «товар» від керівника, який доставляв його з Запорізької та Дніпропетровської областей. Крім того, «бізнесмен» особисто контролював процес розділу метадону та солей на порції та їх подальший збут. Вартість 0,25-грамових доз складала 800 грн.

Щомісяця підозрювані збували метадон та солі на суму від 50 000 до 100 000 грн. За понад 11 місяців ділки щонайменше встигли заробити 500 000 грн.

Під час проведення санкціонованих слідчим суддею обшуків за місцями проживання фігурантів і у транспортних засобах виявлено та вилучено грошові кошти на суму близько 100 тис грн, наркотичні засоби, мобільні телефони, пістолет, 2 автомати, мисливську рушницю, набої й банківські картки. Також вилучено автомобілі, які належать чоловікам.

Трьох учасників групи затримано у порядку ст. 208 КПК України. Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ