З яких причин у грудні українців можуть позбавити субсидії? | ZI.ua
Акция закончилась

У грудні частину мешканців Костянтинівки можуть позбавити субсидії: У ПФУ назвали причини

30 листопада 2023, 14:25 | ЖКГ | Костянтинівка, Дружківка, Краматорськ, Ил'іновка, Покровськ, Курахове, Торецьк, Мирноград, Слов'янськ, Добропілля, Лиман 7371
Поділитися:
У грудні частину мешканців Костянтинівки можуть позбавити субсидії: У ПФУ назвали причини
Фото из открытых источников

Декілька тисяч жителів Костянтинівської громади отримують субсидію на оплату житлово-комунальних послуг.  У прес-службі ПФУ розповіли, із яких причин сім'ю можуть позбавити цього виду державної допомоги.

Так скасувати субсидію в Україні можуть навіть до закінчення опалювального сезону. На це впливає значна кількість факторів, у тому числі можливі борги за ЖКП.

Оскільки на субсидії надаються значні витрати з бюджету, спецкомісія проводить постійні перевірки її отримувачів на відповідність певним критеріям.

Зокрема, скасувати субсидію можуть у разі виявлення додаткового доходу сім'ї або смерті одержувача. Позбавити держдопомоги можуть також у разі змін у складі сім'ї, зміни місця її проживання та за борги за ЖКП.

Щоб уникнути скасування субсидії, необхідно подати спеціальну заяву про зміни до ПФУ. Тоді комісія проведе перевірку зазначених даних згідно з зверненням.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ