Російські війська сьогодні обстріляли Дружківку касетними снарядами. Вдарили по ринку, де завжди вранці масове скупчення людей.
Про це повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін.
Станом на 14:00 відомо про 7 загиблих та 8 поранених. Остаточну кількість жертв цієї атаки встановлюють.
Крім того, армія РФ також скинула на Дружківку дві авіабомби. Пошкоджено промзону, 3 багатоповерхівки та 3 приватні будинки.
"Це ще один цілеспрямований військовий злочин та черговий доказ того, що всі російські заяви про «перемир'я» не варті нічого", — додав Філашкін.
На місці працюють усі відповідальні служби: надають допомогу постраждалим та ліквідують наслідки обстрілів.
Оновлено
7 загиблих та 15 поранених – такі попередні наслідки удару по Дружківці.
Загинули щонайменше семеро людей від 43 до 81 року. Поранення отримали 15 осіб віком від 50 до 72 років, повідомляє Філашкін.
.jpg)