Таксиста з Краматорська підозрюють у передачі РФ даних про логістичні маршрути | ZI.ua
Акция закончилась

Таксиста з Краматорська підозрюють у передачі РФ даних про логістичні маршрути та позиції ЗСУ

28 липня 2026, 10:17 | Кримінал | Краматорськ 48
Поділитися:
Таксиста з Краматорська підозрюють у передачі РФ даних про логістичні маршрути та позиції ЗСУ
Фото: Донецька обласна прокуратура

У Краматорську 48-річному місцевому жителю, який працює таксистом, повідомили про підозру у несанкціонованому поширенні інформації про розміщення Збройних сил України. Про це повідомили у Донецькій обласній прокуратурі.

За даними слідства, у березні 2026 року чоловік передавав своєму племіннику, який після початку повномасштабного вторгнення виїхав до РФ, інформацію про місця дислокації українських військових, логістичні маршрути ЗСУ, а також об'єкти критичної інфраструктури.

Як зазначають правоохоронці, під час листування підозрюваний неодноразово висловлювався на підтримку держави-агресора, вітав родича з російськими святами та повідомляв про розташування особового складу Сил оборони у Краматорську і Краматорському районі. Крім того, він уточнював місця розташування мостів та автомобільних шляхів.

У липні 2026 року, за інформацією прокуратури, протиправну діяльність чоловіка викрили та припинили. Під час санкціонованого обшуку за місцем його проживання правоохоронці виявили та вилучили предмет, схожий на бойову гранату Ф-1. Боєприпас направили на експертизу.

За клопотанням прокурора суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Чоловіку інкримінують ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України — несанкціоноване поширення інформації про розміщення Збройних сил України

Приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу. Оперативні новини по Костянтинівці та всій Донецькій області, а також Україні


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ