У Данії та Чехії проявили себе спортсмени Донецької області | ZI.ua

Спортсмени Донеччини проявили себе у Чехії та Данії

25 травня 2023, 10:01 | Спорт 1542
Поділитися:

Управління фізичної культури та спорту ДонОДА повідомило про досягнення спортсменок з Донеччини у зарубіжних змаганнях. Так, легкоатлетка Оксана Долинчук взяла «бронзу», а каратистка Крістіна Шевченко виборола «золото».

Представниця Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Оксана Долинчук успішно виступила на легкоатлетичних стартах «Memoriál Ludvíka Daňka», що відбулися 23 травня в чеському місті Турнов.

У бігу на 800 метрів спортсменка показала кращий особистий результат – 2 хвилини 6,20 секунд, що дозволив їй здобути бронзову нагороду змагань.

Наставником Оксани є заслужений тренер України Костянтин Степанцов.

А 21 травня в данському місті Гладсаксе відбувся турнір з карате WKF «Gladsaxe Karate Cup 2023».

Спортсменка з міста Краматорськ Крістіна Шевченко виборола золоту медаль у індивідуальному куміте серед дівчат 12-13 років.

У активі каратистки – дві перемоги над суперницями із Данії з рахунком 1:0 та 8:0. Крістіна є вихованкою спортклубу «BLACK BELT», її тренер – Сергій Коваленко.