За минулу добу зафіксовано 171 бойове зіткнення по всій лінії фронту, повідомляє вранці 7 травня Генштаб.
Російські війська завдали по українських позиціях і населених пунктах 4 ракетних та 96 авіаударів, у тому числі скинули 187 керованих авіабомб. Усього було понад 6400 обстрілів, зокрема 109 — з РСЗВ, і залучено 3267 дронів-камікадзе.
Під ударом опинилися десятки населених пунктів у Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській та Херсонській областях.
Українська авіація, ракетні війська та артилерія уразили 10 районів зосередження живої сили і техніки ворога, а також РЕБ-станцію, радіолокаційну станцію, чотири пункти управління БпЛА, чотири артсистеми, командний пункт і два склади боєприпасів.
Ситуація на східній ділянці фронту
Харківський напрямок — 8 бойових зіткнень у районах Вовчанська та Вовчанських Хуторів.
Куп’янський напрямок — зафіксовано 3 атаки поблизу Загризового та Петропавлівки.
Лиманський напрямок — противник атакував 21 раз, намагаючись просунутися в районах Липового, Надії, Зеленого Гаю, Рідкодуба, Ямполівки, Торського та в напрямках Нового Миру, Зеленої Долини і Колодязів.
Краматорський напрямок — 5 зіткнень у районах Курдюмівки та Часового Яру.
Торецький напрямок — 8 атак у районах Дачного, Дружби і Торецька.
Покровський напрямок — зафіксовано 77 атак поблизу Калинового, Променя, Лисівки, Даченського, Шевченка, Котлиного, Удачного, Звірового, Новоолександрівки, Надіївки, Троїцького, Новосергіївки, Котлярівки, Срібного, Андріївки, а також у напрямках Малинівки, Нової Полтавки, Новопавлівки, Покровська, Миролюбівки і Олексіївки.
Новопавлівський напрямок — українські сили відбили 23 штурми поблизу Костянтинополя, Привільного, Рівнополя, Новосілки, Вільного Поля, Шевченка, Новополя і Отрадного.
Приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу за посиланням нижче. Оперативні новини по Костянтинівці та всій Донецькій області, а також Україні: