Підозрюються двоє снайперів і гранатометник окупаційних військ | ZI.ua
Акция закончилась

Прокуратура займається двома снайперами і гранатометником окупаційних військ

15 листопада 2023, 18:57 | Кримінал 1362
Поділитися:
Прокуратура займається двома снайперами і гранатометником окупаційних військ

Як повідомив відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури, за даними слідства, у 2015 році мешканець Старобешівського району за власним бажанням долучився до збройного опору захисникам України, які стримували просування нзф квазіреспубліки у південному регіоні Донеччини. Чоловік добровільно вступив до так званого 1-го армійського корпусу «міністерства оборони днр». 

Крім того, підозрюваний служив старшим снайпером на блокпостах у с. Романівському Запорізької області. Повернувшись на Донеччину, у складі взводу снайперів 114-ї бригади зс рф він здійснював бойові виходи з метою розвідки та вогневого ураження сил оборони України біля с. Красний Партизан Ясинуватського району.

Другий доброволець став під знамена фейкової республіки у лютому 2023 року. Житель м. Донецька був снайпером, воював поблизу с. Веселого, с. Піски, смт Верхньоторецького, а також в районі міст Моспине, Донецьк і Маріуполь. Крім того, виконував бойові завдання у лавах «114-ї бригади стрілкового взводу снайперів». За вбивства українців він щомісячно отримував по 195 тис. руб.

Ще один донеччанин розпочав військову «кар’єру» в 2016 році. Упродовж трьох років він служив за контрактом у «відділі боротьби із тероризмом внутрішніх військ мвс днр». З початку збройної агресії рф воював у «1-й Слов’янській бригаді» вс рф на посаді помічника гранатометника та відповідав за програмне забезпечення техніки у штабі окупантів.

За новим контрактом із фейковим міністерством оборони квазіреспубліки підозрюваний проходив бойове злагодження на полігоні у м. Моспине та брав участь у боях з ЗСУ.

Восени 2023 року двох снайперів та їх побратима затримали українські військовослужбовці в районі с. Красногорівки Покровського району. Досудове розслідування вело ГУ СБУ в Донецькій і Луганській областях.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ