Мешканців Донеччини запрошують проголосувати за кращих спортсменів листопада | ZI.ua
Акция закончилась

Проголосувати за кращих спортсменів листопада запрошують мешканців Донеччини

7 грудня 2023, 20:04 | Спорт 1632
Поділитися:
Проголосувати за кращих спортсменів листопада запрошують мешканців Донеччини

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації продовжує щомісячно підбивати підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Пропонується спортивній громадськості, усім прихильникам рухової активності та здорового способу життя долучитися до голосування щодо визначення кращих спортсменів у листопаді 2023 року, наставники яких автоматично будуть визнані кращими тренерами місяця.

Опитування проводиться в трьох категоріях: олімпійські, неолімпійські види спорту, види спорту серед осіб з інвалідністю, і триватиме до 10-00 неділі, 10 грудня. При підбитті підсумків голосування також важливою буде думка членів експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.



Претенденти на звання найкращого спортсмена Донецької області у листопаді 2023 року з олімпійських видів спорту:

1) Ольга Івженко – майстер спорту України міжнародного класу з важкої атлетики, володарка двох бронзових медалей чемпіонату світу серед юніорів до 20 років у ваговій категорії 64 кг: у поштовху та у сумі двоборства (тренер Віктор Романчук);

2) Андрій Гарбар – майстер спорту України міжнародного класу з тхеквондо (ВТФ), переможець чемпіонату України серед дорослих у ваговій категорії +87 кг (тренер Юрій Бірюков);

3) Ганна Охрей – майстер спорту України з боксу, переможниця чемпіонату України серед жінок у ваговій категорії 60 кг (тренер Костянтин Охрей).

Претенденти на звання найкращого спортсмена Донецької області у листопаді 2023 року з неолімпійських видів спорту:

1) Володимир Рисєв – заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу, який на чемпіонаті світу серед дорослих у ваговій категорії до 93 кг отримав «золото» у сумі триборства, золоту нагороду у вправі присідання та срібні медалі у вправах жим лежачи та станова тяга (тренери Олексій та Олена Бичкові);

2) Данило Стрілець – кандидат у майстри спорту України з кікбоксингу WAKO, бронзовий призер чемпіонату світу у ваговій категорії 54 кг у розділі фул-контакт (тренер Артем Дріга);

3) Артем Шульга – кандидат у майстри спорту України з комбату Дзю-Дзюцу, який на чемпіонаті світу у ваговій категорії понад 80 кг отримав «золото» у розділах граунд-контакт та фул-контакт, «бронзу» у розділі клоз-контакт (тренер Артем Пятихатка);

4) Софія Рудковська – кандидат у майстри спорту України з сумо, яка на чемпіонаті Європи серед юніорок до 18 років стала чемпіонкою за підсумками командної першості та бронзовим призером у ваговій категорії 75 кг (тренер Костянтин Статовкін).

Претенденти на звання найкращого спортсмена Донецької області у листопаді 2023 року за видами спорту серед осіб із інвалідністю:

1) Сніжана Кернична – заслужений майстер спорту України з танців на візках, яка на чемпіонаті світу здобула «срібло» у програмах «Duo Latina» та «Сombi Freestyle», відзначилася «бронзою» у програмі «Duo Standart» (тренер Олена Харченко);

2) Володимир Керничний – заслужений майстер спорту України з танців на візках, який на чемпіонаті світу отримав «срібло» у програмі «Duo Latina» та «бронзу» у програмі «Duo Standart» (тренер Олена Харченко).


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ