В Україні можуть запровадити графіки відключень через атаку на енергооб'єкти | ZI.ua
Акция закончилась

Після масштабної атаки в Україні можуть запровадити графіки відключень електрики

8 травня 2024, 16:13 | Офіційно 996
Поділитися:
Після масштабної атаки в Україні можуть запровадити графіки відключень електрики

Увечері 8 травня по всій Україні можуть запровадити графіки відключення світла. 

Як повідомили в Укренерго, найскладніша ситуація очікується в енергосистемі з 18:00. Обмеження обіцяють рівномірно розподілити.

«Сьогодні ввечері з 18:00 до 23:00 можливе обмеження побутових та промислових споживачів у всій Україні. Обмеження будуть рівномірно розподілені по всіх областях», — йдеться у повідомленні.

Енергетики зазначають, що графіки відключень у кожній області опублікують на офіційних сторінках місцевих обленерго. На момент публікації матеріалу на сайті ДТЕК Донецькі електромережі інформації про відключення оприлюднено не було.

«Причина — дефіцит електроенергії в енергосистемі. Він виник через нові пошкодження обладнання українських електростанцій, завданих російськими ударами. Особливо важка ситуація очікується сьогодні з 18:00 до 23:00», — підкреслили у компанії.

Нагадаємо, у ніч на 8 травня російська армія випустила понад 50 ракет та 20 «шахедів» по енергетичній інфраструктурі у Львівській, Вінницькій, Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Івано-Франківській областях. Було атаковано три теплоелектростанції ДТЕК, серйозно пошкоджено обладнання. Це вже п'ятий масований обстріл енергетичних об'єктів компанії за останні півтора місяці.
Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ