Підприємець «купив собі проблеми» за 4 000 доларів | ZI.ua
Акция закончилась

Підприємець за 4 000 доларів «купив собі проблеми»

29 лютого 2024, 20:03 | Кримінал | Покровськ 855
Поділитися:
Підприємець за 4 000 доларів «купив собі проблеми»

Викрито підприємця, який за 4 000 доларів США намагався повернути вилучений алкогольний фальсифікат. Про це повідомив Відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

У січні 2024 року підприємець з м. Покровська звернувся до старшого слідчого СУ ГУНП в Донецькій області з проханням щодо закриття кримінального провадження. Йшлося про зберігання та транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів.

Окрім цього чоловік наполягав на поверненні вилучених з його автомобілю 15 300 пляшок та пакетів з міцними і слабоалкогольними напоями, а також спиртовмісними речовинами. За позитивне вирішення зазначених питань ділок запропонував співробітнику поліції неправомірну вигоду у розмірі 4 000 доларів США.

27 лютого 2024 року під час передачі грошових коштів чоловіка викрито, а його неправомірні дії задокументовано і припинено.

Чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПК України, до суду спрямовано клопотання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування – СУ ГУНП в Донецькій області за оперативного супроводу Донецького управління Департаменту внутрішньої безпеки НП України.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ