Через програму «Власна справа» підприємець з Дружківки оновив свою діяльність | ZI.ua
Акция закончилась

Підприємець з Дружківки оновив свою діяльність через програму «Власна справа»

21 листопада 2023, 20:03 | Бізнес | Дружківка 1470
Поділитися:
Підприємець з Дружківки оновив свою діяльність через програму «Власна справа»

Завдяки гранту підприємець з міста Дружківка, Костянтин Гончаров, зміг оновити та розширити власне виробництво. Про це розповіли у Донецькій обласній адміністрації.

Держава інвестувала в розвиток малого та середнього бізнесу через гранти 5 млрд грн від початку дії урядової грантової програми єРобота. Гранти на започаткування або розширення власної справи вже отримали 8 753 українці. Про це повідомила Перший віце-прем’єр-міністр - Міністр економіки Юлія Свириденко.

Грантова програма «Власна справа» сприяє розвитку та відновленню бізнесу на Донеччині. Мешканець Дружківки Костянтин Гончаров започаткував власний бізнес ще в 2005 році у сфері харчування.

Із початком повномасштабного вторгнення підприємець був вимушений закрити заклад. Костянтин Гончаров розраховував, що призупинення буде нетривалим, але минуло більше року, перш ніж з’явилася можливість повернутися до своєї діяльності. І посприяла цьому саме програма «Власна справа», що реалізується в рамках урядового проекту «єРобота».

Фахівці Дружківського міського центру зайнятості запропонували пану Костянтину взяти у ній участь. Вони надали усю необхідну інформацію, проконсультували підприємця щодо аспектів подання заявки та допомогли зі складанням бізнес-плану.

Підприємець отримав мікрогрант і за надані кошти придбав нове обладнання, яке значно вплинуло на процес виробництва. Також на підприємстві були створені три робочих місця, на які вже працевлаштовані безробітні.

Окрім цього, роботодавець отримає компенсації у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування зареєстрованих безробітних на створені ним нові робочі місця.

Загалом з початку запуску проекту єРобота у липні 2022 року:

- за програмою «Власна справа» - видано 8 013 мікрогрантів на 1,9 млрд грн;

- на розвиток переробних підприємств - видано 487 грантів на 2,5 млрд грн;

- на садівництво та розвиток тепличного господарства - видано 133 гранти на 555 млн грн;

- ветеранам та членам їхніх родин - видано 120 грантів на 45 млн грн.

Дізнатися умови та порядок участі у грантовій програмі «Власна справа» можна за посиланням. Call-центр Донецького обласного центру зайнятості: 0-800-33-61-67.

Раніше ми писали, що кількість безробітних в Україні суттєво упала, а також з якими проблемами стикаються шукачі роботи.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ