У Житомирі відбувся чемпіонат України з триатлону серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ і чемпіонат України в естафеті. Отримані результати дозволили Школі вищої спортивної майстерності Донецької області з 728 очками виграти командний залік чемпіонату України серед ШВСМ.
Від Донецької області на змаганнях виступили вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону і Донецького обласного спеціалізованого професійного коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, що представляють місто Слов'янськ. Про це повідомило Управління фізичної культури та спорту ДонОГА.
В особистому заліку в активі триатлетів Донецької області виявилося 4 медалі. Іван Меньшиков переміг у своїй віковій категорії серед чоловіків, Кіра Агафонова стала кращою серед дівчат. Олександра Заровна, яка також є спортсменкою-інструктором Донецької обласної штатної команди резервного спорту, здобула в боротьбі « срібло » серед юніорок, а Захар Цивковський був другим серед кадетів.
За підсумками змагань в естафеті Захар Цівковський, Олександр Потрубач і Данило Драгулян посіли друге місце в категорії юнаки – всього секунда розділила команду Донеччини і переможців з Полтавщини. В естафеті серед жінок третіми стали Олександра Заровна, Кіра Агафонова і Анастасія Орехова.
Тренують триатлетів Донецької області Георгій і Ольга Драгуляни.
![](/upload/dnl_com/2020-02/342920575_5998499033597904_6530549741722331117_n.jpg)
![](/upload/dnl_com/2020-02/342981755_241638821720492_6657725810732684693_n.jpg)
![](/upload/dnl_com/2020-02/343455088_766187741727405_1861093938517909087_n.jpg)
![](/upload/dnl_com/2020-02/343513771_1269667763621257_6383090742044906966_n.jpg)
![](/upload/dnl_com/2020-02/343567502_181353231496591_6193551051517916423_n.jpg)
![](/upload/dnl_com/2020-02/343578464_185405763952413_740097946858414037_n.jpg)
![](/upload/dnl_com/2020-02/343945011_951946222888723_3633392435031716620_n.jpg)
![](/upload/dnl_com/2020-02/343950133_681921100610274_4539222752550527061_n.jpg)
Коментарі