Ще протягом двох днів мешканці Костянтинівської громади можуть передати свідчення прилад обліку води. Дані електролічильника жителі Костянтинівки та інших громад Донеччини можуть передавати у два останні та три перші дні кожного місяця.
Лютий місяць короткий, тому передати свідчення можна, починаючи з сьогоднішнього дня, 28 лютого, до неділі, 3 березня.
Більшість споживачів роблять це дистанційно через інтернет-сервіси: особистий кабінет, Viber-бот, мобільний додаток, сайт постачальника без реєстрації або сторінку YASNO у Facebook.
Але ще чимало і константиноців, які передають свідчення телефоном. Це можна зробити протягом дня через контактний центр YASNO: 067-652-60-00, 095-652-60-00 та 093-652-60-00.
Постачальники електроенергії рекомендують повідомляти дані лічильника та мешканцям громади, які тимчасово виїхали з рідного міста. Це слід робити щомісяця, щоб суми платіжок відображалися коректно.
![Відділення Нової Пошти у Лимані не працюють: Причина](/upload/resize_cache/iblock/6ce/203_128_2/6ce3e801db47226c185782454ffd3b6e.jpeg)