Наталя та Сергій одружені два роки, дітей у них поки що немає. Вони переселенці з Бахмута і зараз винаймають квартиру в Костянтинівці.
На даний момент, будучи молодими фахівцями, на двох отримують менше 16 000 грн, 10 000 з яких йде на оплату за квартиру та комуналку. Молоді люди звернулися з питаннями до редакції: чи будуть продовжені виплати ВПО і, якщо ні, то чи можуть вони звернутися за призначенням ДСП?
На ці питання на наше прохання відповіла начальник відділу прийому громадян Костянтинівського УСВП Тетяна Мірошниченко:
.
- Згідно із законодавчими документами, сім'ям без дітей працездатного віку з березня місяця виплати ВПО продовжуватись не будуть, незважаючи на їхню заробітну плату.
ДСП - це державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям. А вона призначається тим сім'ям, які мають розмір сукупного доходу вбирається у рівень забезпечення прожиткового мінімуму для сім'ї.
Так зараз для працездатних осіб це 55% прожиткового мінімуму (1665,4 грн). У сім'ї Наталії та Сергія дохід вищий, тож за призначенням такої допомоги їм звертатися не варто.
![Кому із переселенців у Костянтинівці виплати продовжать автоматично](/upload/resize_cache/iblock/da2/203_128_2/da269b9f9f376a8d8cbde2af5d162d5f.jpg)