На Донеччині запрацювала лабораторія 3D-моделювання для підлітків | ZI.ua
Акция закончилась

На Донеччині запрацювала лабораторія 3D-моделювання для підлітків

16 жовтня 2023, 16:12 | Ініціатива | Покровськ 1398
Поділитися:
На Донеччині запрацювала лабораторія 3D-моделювання для підлітків

Волонтери з Волновахі навчають моделювання по 3D-друку місцевих підлітків і дітей з сімей ВПО. Освітню лабораторію відкрили в Покровську. На перших заняттях вже взяли участь місцеві діти, а також переселенці з Авдіївки, Красногорівки, Волновахи та Марʼїнки, розповів Суспільному менеджер робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Волновахської громади Дмитро Кобзар.

"У кожній групі по шість хлопців та дівчат, бо така кількість планшетів, за якими діти навчаються та виконують вправи. Це також і питання безпеки, щоб не було скупчення людей. Заходи проходять у партнерстві з Агенцією Розвитку Вугледара при підтримці Програми розвитку ООН", – пояснює Дмитро. 

Створити лабораторію 3D-друку "Фенікс" вирішили, враховуючи, що доступ до неформального навчання у дітей на Донеччині обмежений.


"Учасники на заняттях дізнаються про принципи роботи 3D-принтера, вивчають властивості різних видів пластику, самостійно створюють власну 3D-модель і готують її до друку", - розповідає педагог з моделювання Ігор Чельтер. 

Зараз діти створюють підставки під телефон, підвіски, а також складні конструкції — модульні будинки. Все, що вони роблять, їм залишається в подарунок. Серед учасників воркшопу хлопчиків і дівчаток практично порівну. Це переважно учні та учениці п'ятих-восьмих класів. 

Дітей приводять батьки, які очікують їх протягом заняття.

Вартість проекту становить майже 188 тисяч гривень. На ці кошти волонтери придбали обладнання: 3D-принтери, планшети, пластик для друку, а також настільні ігри. Воркшопи проходять в гуманітарному штабі Волновахської громади в Покровську.Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ