Група шахраїв завозила автомобілі в Україну під виглядом допомоги ВСУ. Але тепер автомобілі дійсно потраплять за призначенням, а підприємливі ділки понесуть покарання.
Автомобілі, вилучені детективами Бюро економічної безпеки України у порушників, які завозили їх як гуманітарну допомогу, вже прямують до Луганської і Донецької області.
Збройні Сили України отримали іномарки орієнтовною вартістю понад 1,3 млн грн, конфісковані у групи осіб, які завозили їх під виглядом гуманітарки з країн ЄС.
Надалі порушники продавали їх громадським організаціям та військовим частинам на одній з автомобільних майданчиків столиці, популярних інтернет-платформах і каналах месенджера Telegram.
Така незаконна схема була зупинена співробітниками Бюро економічної безпеки України. Автомобілі вже пройшли державну реєстрацію і направляються на фронт.
Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснюють детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України при процесуальному керівництві прокурорів Офісу Генерального прокурора.
![Прокуратура запобігла незаконному витрачанню 2,2 млн підприємством у Мирнограді](/upload/resize_cache/iblock/a36/203_128_2/a367b9ae58256e9ac14564cef848cd26.jpeg)
Коментарі