Деяким переселенцям слід переоформити призначення допомоги | ZI.ua
Акция закончилась

Кому з переселенців у Костянтинівці слід переоформити виплати в УСЗН

7 листопада 2023, 11:28 | Офіційно | Костянтинівка, Дружківка, Краматорськ, Покровськ, Курахове, Торецьк, Мирноград, Добропілля 7575
Поділитися:
Кому з переселенців у Костянтинівці слід переоформити виплати в УСЗН
Фото - автора

Механізм надання допомоги на проживання ВПО визначається Порядком надання такої допомоги, затвердженим постановою Кабміну № 332.

Допомога ВПО надається щомісяця, з місяця звернення: для осіб з інвалідністю та дітей – 3 000 грн, для інших – 2 000 грн.

Допомога на проживання особі з інвалідністю призначається на підставі заяви і доданих до неї відповідних документів. Серед них в обов'язковому порядку довідка медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) про встановлення групи інвалідності.

Згідно з Порядком № 332, якщо під час отримання допомоги настав термін повторного огляду МСЕК, допомога в розмірі 3 000 грн продовжує надаватися протягом трьох місяців.

Якщо довідка МСЕК (за результатами повторного огляду) про встановлення групи інвалідності особою не надана, то допомога призначається в розмірі 2 000 грн.

Перерахунок допомоги на проживання за оновленою довідкою МСЕК проводиться на підставі поданої заяви і підтверджуючих документів статусу ВПО в орган соціального захисту.

Читайте також адреси МСЕК, розташованих на території України.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ