Рятувальники евакуаційної групи «Фенікс» продовжують допомагати мешканцям прифронтових населених пунктів Донеччини виїжджати до більш безпечних регіонів.
Як повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Донецькій області, цього тижня евакуаційні заходи проводилися у Дружківці та селі Маяки Святогірської громади.
З небезпечних територій рятувальники евакуювали 10 людей, серед яких двоє маломобільних громадян. Усіх евакуйованих разом із найнеобхіднішими речами доставили до безпечніших районів.
Рятувальники закликають жителів населених пунктів, які перебувають під загрозою обстрілів, не відкладати рішення про виїзд та своєчасно скористатися можливістю евакуації.

