Евакуація цивільного населення з Донецької області в більш безпечні регіони України триває.
Як повідомляє Костянтинівська МВА, сьогодні, 8 грудня, евакуйовано до місця посадки в евакуаційний поїзд Покровськ – Дніпро – Львів 16 осіб, з них 2 дітей.
Жителі громади евакуювалися в Чернівці, Дніпро, Львів, Тернопіль, Вінницю, Хмельницький і Черкаси. З питань евакуації просять звертатися за телефонами: 0505678887, 0934201883.
Раніше повідомлялося, що в міста Донецької області в зв'язку з відновленням газопостачання повертаються люди.
![З радістю чекають листоношу багато жителів Костянтинівки](/upload/resize_cache/iblock/624/203_128_2/624b996e7278dc38737597b17f719ffe.jpg)