У Донецькій області судитимуть чиновника, який допустив забруднення річки Казенний Торец нітратами і нафтопродуктами. Про це повідомляє прокуратура Донецької області.
З серпня 2019 року по вересень 2020 року начальник служби очисних споруд КП «Словміськводоканал» Слов’янської міської ради не проконтролював виконання підлеглими працівниками вимог щодо якісного очищення й знезараження стоків, що скидаються у річку Казенний Торець.
В результаті нехтування посадовцем правилами експлуатації очисних споруд і умовами спеціального водокористування до річки, яка є джерелом питної води в регіоні, тривалий час потрапляли стічні води, перенасичені забруднюючими речовинами.
За результатами аналізу відібраних проб, вміст у воді амонійного азоту, фосфатів та нафтопродуктів перевищив гранично допустимі показники у 1,3, а нітратів - у 2,5 рази. Завдані довкіллю збитки склали понад 1,3 млн грн.
![](/upload/image1/New%20Folder/378982861_699938132172869_5215494739440208253_n.jpg)
![](/upload/image1/New%20Folder/378894967_699938108839538_7183791056624614637_n.jpg)