За минулий тиждень внаслідок російських обстрілів на Донеччині газовики виявили 34 пошкодження, з яких 24 – у Костянтинівці.
Про це повідомляє Донецькоблагаз.
Костянтинівське УГГ
У Костянтинівці виявлено 24 пошкодження газових мереж, які спричинили відключення від газопостачання 129 абонентів. Відновити доступ до газу під час аварійно-відновлювальних робіт вдалося 64 абонентам.
У с. Іллінівку внаслідок обстрілу виявлено 1 пошкодження газових мереж, без газу — 39 абонентів.
Слов'янське УГГ
У Слов'янську два пошкодження спричинили відключення 70 абонентів. Доступ до газу відновлено у повному обсязі.
У Лимані після обстрілів на газових мережах виявлено 1 пошкодження, що спричинило відключення від газопостачання 1 абонента. Протягом тижня відновити доступ до газу під час аварійно-відновлювальних робіт вдалося 86 абонентам міста, які були без газу внаслідок обстрілу раніше.
У Малинівці виявлено 1 пошкодження без газу — 37 абонентів.
У с. Ярова внаслідок обстрілу та пошкодження газових мереж без газопостачання опинився 1 абонент.
Вдалося відновити газопостачання до села Рубці: доступ до газу знову мають 92 абоненти.
Краматорське УГГ
У Краматорську вдалося відновити газопостачання 2585 абонентам, які були без газу внаслідок обстрілу минулого тижня.
У Дружківці виявлено 1 пошкодження газових мереж, що виникло внаслідок бойових дій
Також пошкодження системи газопостачання після обстрілів виявлено у с. Кондратівка та с. Райське.
Красноармійське УГГ
У с. Андріївка-Клевцово на газових мережах виявлено 1 пошкодження газових мереж, що виникло внаслідок обстрілу та спричинило відключення від газопостачання 1 абонента.