На Донеччині тепер працює «Медицина незламності» | ZI.ua
Акция закончилась

«Медицина незламності» тепер працює на Донеччині

1 серпня 2023, 18:34 | Ініціатива, Світ та людина, Здоров'я 3810
Поділитися:
«Медицина незламності» тепер працює на Донеччині

Село Водяне, що біля Вугледара, стало першим населеним пунктом, де запрацював проект «Медицина незламності». Поліція спільно з ГО «Звичайні люди» при підтримці Донецької ОВА забезпечила супровід і безпеку лікарів-волонтерів, які надали медичну допомогу мешканцям і роздали ліки, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Мета проекту – організувати доступ до медицини для людей, що мешкають на лінії бойових дій, зберегти здоров’я та життя громадян. До проекту долучився підрозділ «Білий Янгол», який супроводжує всі гуманітарні місії на прифронтових територіях.

Через російські атаки жителі Водяного живуть у підвалах і розбитих будинках. Рік без світла, води, газу, лікарської допомоги. Є переселенці з Вугледара, житло яких було знищено окупантами. Більшість мешканців – літні люди, для яких медична підтримка – життєво необхідна.

Поліцейські спільно з керівництвом Вугледарської міської військової адміністрації доставили в село медиків, що добровільно зголосилися працювати в зоні обстрілів. Лікарі провели польовий прийом, призначили пацієнтам лікування та видали медпрепарати, а також склали перелік ліків, які треба привезти наступного разу.

Крім того, населення отримало гуманітарну допомогу – воду, будматеріали, щоб полагодити пошкоджене житло, тощо.

Залишали село «Білі Янголи» не самі, а разом з 22-річним хлопцем, який побажав евакуюватися. У більш безпечному місці юнак планує влаштуватися на роботу й працювати на перемогу.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ