На Донбассе 17 сентября День спасателя отметили наградами и званиями | ZI.ua
Акция закончилась

На Донбассе 17 сентября День спасателя отметили наградами и званиями

18 сентября 2015, 10:00 3855
Поделиться:
На Донбассе 17 сентября День спасателя отметили наградами и званиями

17 вересня у центральному апараті ДСНС України відбулися урочисті заходи з нагоди Дня рятівника.

Голова ДСНС України Микола Чечоткін, вітаючи колег з професійним святом, подякував кожному співробітнику за високий професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу.

“Витримка, самовіддана праця, надійність і взаємодопомога – це якості, які характеризують працівників нашої Служби. Я бажаю кожному рятувальнику здоров’я, витримки, міцності духу та найголовніше – миру та спокою у нашій країні. Адже сьогодні саме ці побажання набувають такого важливого значення для кожного з нас”, - сказав Микола Чечоткін.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять колег, які загинули під час виконання службових обов’язків.

З нагоди професійного свята Голова ДСНС України вручив працівникам Службидержавні нагороди. Так, підполковник служби цивільного захисту Олексій Ніколаєнко, який брав участь у ліквідації пожежі на нафтобазі “БРСМ-нафта” нагороджений державною нагородою - орденом “За мужність” ІІІ ступеня. Почесні звання “Заслужений працівник цивільного захисту України” присвоєні Віктору Гречанінову - заступникові начальника центру – начальнику відділу Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Ігорю Рунаєву - начальникові Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Рятувальники ДСНС отримали також відомчі нагороди – нагрудний знак “Знак пошани” та “За відвагу в надзвичайній ситуації”.

Прес-служба ДСНС України


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии