Городской голова Краматорска Андрей Панков, а также его заместители стали посещать занятия по изучению украинского языка. Об этом сам мэр написал на своей странице в Facebook.
- Від сьогодні разом зі своїми заступниками почали відвідувати регулярні уроки української мови. Я вважаю, що кожен держслужбовець має не лише розуміти державну мову, а й використовувати її у повсякденному спілкуванні.
Мэр признался, что у него есть проблема, с которой сталкивается большинство жителей Донбасса: украинский язык он знает и понимает, однако разговаривает на нем не совсем оверенно.
- Але я переконаний, що завдяки наполегливості та фаховим викладачам дуже скоро почну вільно спілкуватися українською. Закликаю й всіх городян долучатися до вивчання та використання української мови у повсякденному житті, - написал на городской голова Краматорска.
![Кому из переселенцев в Константиновке выплаты продлят автоматически](/upload/resize_cache/iblock/da2/203_128_2/da269b9f9f376a8d8cbde2af5d162d5f.jpg)
Комментарии