Збудувати Європу: “Ефективне місто” пропонує вирішення типових проблем | ZI.ua
Акция закончилась

Збудувати Європу: “Ефективне місто” пропонує вирішення типових проблем

Координаторка руху «Сильні громади» у Костянтинівці
8 ноября 2017, 13:50

Збудувати Європу: “Ефективне місто” пропонує вирішення типових проблем

Учасники Клубів “Ефективне місто” презентували напрацьовані ними алгоритми вирішення проблеми з безпритульними тваринами в своїх громадах.

У заході взяли участь представники громад Донецької та Полтавської областей. У підсумках конференції громадські діячі розробили плани дій щодо вирішення зазначеної проблеми для кожної конкретної громади.

У Краматорську опрацювали вирішення проблеми безпритульних тварин у Лохвиці, Бахмуті, Костянтинівці та Добропіллі.


обсуждение проблемы

Який же стан проблеми з безпритульними тваринами у Костянтинівці: кількість безпритульних тварин у місті невідома; місця для тимчасового утримання тварин після стерилізації чи травм немає; Програма регулювання чисельності безпритульних тварин у місті не затверджена, і досі не відбулось її обговорення з представниками Громадської ради при виконкомі та членами клубу «Ефективне місто»; не діє Закон про жорстоке поводження з тваринами; кількість тварин на вулицях збільшується; фінансування здійснюється не так, як планується.    Представники громадськості обговорили можливості запровадження “Уроків доброти” у школах для виховання гуманного ставлення до тварин та обов’язкової реєстрації усіх собак та котів у місті.

Також учасники заходу поділилися досвідом пошуку коштів для проведення стерилізації і розглянули питання проведення інформаційної кампанії для того, щоб люди брали тварин із притулків. Так, деякі ЗМІ міста Добропілля регулярно публікують інформацію про собак та котів, які шукають господарів.

Нагадаємо, протягом вересня-жовтня 2017 року, в рамках роботи Клубів “Ефективне місто”, активісти у 16 громадах Донеччини, Луганщини, Полтавщини та Дніпропетровщини шукали шляхи вирішення типових проблем міст. Така діяльність здійснюється утвореними Клубами за організаційного сприяння та юридичного супроводу руху “Сильні громади” та ГО “Студена” за підтримки UCBI - Української ініціативи зміцнення громадської довіри.

Координатор клубу «Ефективне місто» руху «Сильні громади» у Костянтинівці Вікторія Омельченко

Другие записи автора