Тренінг «Чим депутат може бути корисний?» | ZI.ua
Акция закончилась

Тренінг «Чим депутат може бути корисний?»

Координаторка руху «Сильні громади» у Костянтинівці
22 марта 2018, 11:20

Тренінг «Чим депутат може бути корисний?»

Вирішення місцевих проблем потребує вміння громадян комунікувати з місцевими депутатами, які наділені широкими повноваженням у впливі на вирішення місцевих проблем. Тому рух “Сильні громади” ГО «Центр ЮЕЙ» в партнерстві з ГО “Дивовижні” організовує цикл тренінгів задля підняття рівня знань серед активістів щодо можливостей залучення місцевих представників влади до вирішення різноманітних проблем, що підвищить спроможність і можливість місцевих активістів впливати на врядування та вирішувати проблеми міст.

 Такі тренінги, окрім Костянтинівки, в рамках плану заходів партнерської діяльності руху “Сильні громади” ГО «Центр ЮЕЙ» та ГО “Дивовижні”, відбудуться ще в 11 громадах Сходу України та будуть поєднувати у собі практичний та теоретичний аспект.

 Практичний та теоретичний аспект буде реалізовано завдяки презентації можливостей депутатів у вирішенні місцевих проблем та подальшому обговоренню проведеного аналізу їх діяльності у цьому напрямку.

 Крім того, планується долучення до заходу місцевих депутатів, які матимуть можливість розповісти про свій досвід вирішення місцевих проблем разом з місцевою владою та громадянами.

 Під час заходу кожному бажаючому депутату, представникові політичної партії чи громадської організації буде надано слово для коментарів та обговорення.

Час проведення: 27 березня   15.30-17.30

Місце проведення: Центральна міська публічна бібліотека м. Костянтинівка (б.Космонавтів, 11)

До участі запрошуємо громадських активістів, представників громадських організацій, місцевих осередків політичних партій, представників засобів масової інформації, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Додаткова інформація:

0507551697 - Вікторія Омельченко

gromady.dn.ua, fb.com/gromady.dn.ua  dyvovyzhni.org

Другие записи автора