Проект “Ефективне місто” знає як вирішити проблеми Сходу | ZI.ua
Акция закончилась

Проект “Ефективне місто” знає як вирішити проблеми Сходу

Координаторка руху «Сильні громади» у Костянтинівці
7 ноября 2017, 16:09

Проект “Ефективне місто” знає як вирішити проблеми Сходу

Учасники Клубів “Ефективне місто” презентували напрацьовані ними алгоритми вирішення чотирьох найактуальніших проблем своїх громад: неякісного ремонту доріг, відсутності культури сортування сміття, низької якості комунікації влади з громадою та безпритульних тварин.

У заході взяли участь представники 16 громад Донецької, Луганської, Полтавської та Дніпропетровської областей. Конференція була розділена за напрямками. У Краматорську обговорили вирішення проблем безпритульних тварин  та неякісних дорігу своїх громадах. У Слов’янську активісти розробили стратегію подолання проблеми сортування та утилізації відходів, а у Покровську говорили про заходи, які варто впровадити для покращення комунікації громади із владою.

У підсумках конференції громадські діячі розробили плани дій щодо вирішення однієї з зазначених проблем для кожної конкретної громади.

У Краматорську опрацювали вирішення проблеми безпритульних тварин у Лохвиці, Бахмуті, Костянтинівці та Добропіллі. 

Кординатори клубів представили стан проблеми у місті, та методики її вирішення.

Який же стан проблеми у Костянтинівці: кількість тварин у місті не відома; місця для тимчасового утримання після стерилізації або травмування немає;"Програма регулювання чисельності безпритульних тварин у місті не затверджена; відсутнє покарання за жорстоке поводження з тваринами; у холодну пору року тварини голодні, та більш небезпечні. 
 

Представники громадськості обговорили можливості запровадження “Уроків доброти” у школах для виховання гуманного ставлення до тварин та обов’язкової реєстрації усіх собак та котів у місті. 


Також учасники заходу поділилися досвідом пошуку коштів для проведення стерилізації і розглянули питання проведення інформаційної кампанії для того, щоб люди брали тварин із притулків. Так, деякі ЗМІ міста Добропілля регулярно публікують інформацію про собак та котів, які шукають господарів. 

Нагадаємо, протягом вересня-жовтня 2017 року, в рамках роботи Клубів “Ефективне місто”, активісти у 16 громадах Донеччини, Луганщини, Полтавщини та Дніпропетровщини шукали шляхи вирішення типових проблем міст. Така діяльність здійснюється утвореними Клубами за організаційного сприяння та юридичного супроводу руху “Сильні громади” та ГО “Студена” за підтримки UCBI - Української ініціативи зміцнення громадської довіри.

   Координатор клубу "Ефективне місто" та руху "Сильні громади" у Костянтиніці Вікторія Омельченко 

Другие записи автора