Перші результати флешмобу | ZI.ua
Акция закончилась

Перші результати флешмобу

Координаторка руху «Сильні громади» у Костянтинівці
7 ноября 2017, 13:53
Мета флешмобу оголошеного клубом "Ефективне місто" - зменшити кількість безпритульних тварин на вулицях міста шляхом прилаштування у родини, принаймні частини цих тварин. 
Перші «герої» флешмобу "Собака з вулиці - найкращий друг". 

 

Хочу звернути увагу, що у флешмобі прийняли участь не тільки собаки а й котики. 


Також, в одній з груп Фейсбуку була розміщена історія про песика, котрого забрали в родину мешканці одного з сіл Іллінівської громади – Олександро-Калиновому. На даний час песик почувається добре, хоча підібрали його у дуже важкому стані.
Небайдужість людей врятувала життя собаці. 


https://www.facebook.com/186394375238178/videos/197641570780125/ 

 Нагадуємо, що флешмоб "Собака з вулиці - найкращий друг" триває. Умови наступні: почати пост у соціальних мережах з назви флешмобу, розмістити фото тварини (можна з власником), вказати прізвисько, вік, написати невеличку історію, як тварина опинилась в родині, додати до посту напис з хештегом:  #Собаки_вулиці 


Перше засідання клубу «Ефективне місто» відбулось в Костянтинівці 11 жовтня. Клуб створено для розвитку практик самоорганізації та взаємодії громадян, з метою вирішення проблеми безпритульних тварин у місті за організаційного сприяння та юридичного супроводу юристів руху " Сильні громади".

дай Джим на счастье лапу мне

Слідкуйте за оголошеннями про проведення засідання клубу "Ефективне місто" та приєднуйтесь до команди не байдужих до проблем міста громадян.


Координатор клубу "Ефективне місто" та руху "Сильні громади" у Костянтинівці Вікторія Омельченко 

Другие записи автора