Про Жадана | ZI.ua
Акция закончилась

Про Жадана

психолог, творческая личность
30 августа 2016, 09:16

Про Жадана

Сидиш собі такий у фейсбуках, вайлувато клікаєш стрічку, воно, взагалі-то, не дуже забавляє, таке собі заняття, аби вбити мрії про покращення вже сьогодні та дочекатись, коли мультиварка наготує щось м`ясне: пики, пики, море, знову пики, трохи посмішок, політика, пики, пейзажі, пики, знову море (якась дрябла дупа в купальнику – нашо ти це робиш, тьотю?), поля, ліси, гаї, тепешні цитатки, пики, Жадан їде в Костянтинівку, пики… стоп!!!!! Жадан???????? Та, годі, нє…

Але саме так – да, їде. І сам, і свою банду везе, і ще якихось митців до комплекту, такі собі творчо-афігенські пазлики із людей, віршів, жагучих пісень та масової контркультури (саме так, масової контркультури. Не пояснюю, сам додумай, я тут не для дурнів «многа букафф» в бложик друкую).

Другого дня таки доїхав. Худий, малий, с чіпким поглядом, неперевершено безпосередній та простий, привітався, представив команду та сів собі чекати черги (ну, то зрозуміло – хедлайнери першими не викаблучуються). Без образ для його колег та колежанок, але, ясна перчина, чекали всі саме на дядю Серьожу – зала повна, навіть, стоячі – як в ранковій маршрутці , тільки щасливі. Дочекалися. Слухали, затамували подих, аплодували. На жаль - мало, стисло, тоді побігли фотатись, щоб компенсувати, книжки підписувати (в дяді Серьожі такий підпис крутий, коли стану відомим – вкраду, буду й собі так само робити).

А ввечері пішли на рок-концерт, де маестро, вже зі своїми «Собаками в космосі», вжарив такого рокешніку, шо бабушки на лавочках, скоріш за все, валідолом обливалися як ЗОЖнік душем опісля пробіжки. Чесно – в грудні минулого року проводив фестиваль української пісні, в липні теперішнього – фестиваль «З країни в Україну», але такого саунду в рідному мегаполісі не чув. Тут і Кустуріца, і Горан Брегович, Zdob şi Zdub, Ляпіс Трубецкой, Бригада С, АукцЫон… коктейль-енергетик з найвідоміших шибайголів сучасності, водночас комплексний і аутентичний – манера виконання в Жадана така, що не сплутаєш.

Якщо ти спитаєш – «Так шо, я - йолоп, шо не пішов?», то я не скажу, шо да, бо ти, напевно,  дорослий, і сам усе розумієш. Файна концерта була, файна.

Другие записи автора

Про гороскоп 30.12.2016 - 18:59
Дед и пустота 30.12.2016 - 17:32
Про кота «Вжуха» 30.12.2016 - 16:48
Про бассейн 27.12.2016 - 20:09 1