Фінансові послуги Укрпошти: зручно та вигідно | ZI.ua
Акция закончилась

Фінансові послуги Укрпошти: зручно та вигідно

5 апреля 2021, 10:42

Фінансові послуги Укрпошти: зручно та вигідно

Оформити перекази чи платежі, оплатити комунальні послуги, рахунок мобільного телефону, кабельне телебачення, інтернету, кредити, страховки, отримати пенсію чи соціальну допомогу, оформити передплату, замовити ліки, продукти, товари з інтернет-магазинів та інше. Ці або всього понад 50 послуг можна в Укрпошті. Компанія має мережу із 11000 відділень, що більше, ніж кількість всіх банківських офісів в Україні. А для 10 млн мешканців найвіддаленіших сіл, де відсутні магазини, аптеки та банки, Укрпошта єдина надає поштові та фінансові послуги поряд із домом.

Оплачуйте за комунальні послуги з комісією на 50% дешевше

В Укрпошті можна сплатити за комунальні послуги: електроенергію, водопостачання, телефонний зв’язок/телебачення/інтернет, дитячий садочок чи школу та здійснити будь-які інші регулярні платежі. Компанія приймає оплату як у поштовому відділенні, чи можна сплатити за послуги онлайн через сайт Укрпошти.

Комісія на приймання платежів є нижчою чи для певних комунальних організацій відсутня завдяки укладеним угодам із компаніями-постачальниками послуг, електроенергії тощо.

Оплатити комунальні послуги із удвічі меншою комісією клієнти можуть зранку і до 13.00 у поштових відділеннях, де діють «Щасливі години для платежів». Враховуючи, що часто сплачується декілька квитанцій за місяць, та загальна економія буде суттєвою. Аби дізнатися у якому відділенні Укрпошти діє акція, потрібно ввести назву міста і поставите «✔» напроти фільтру «-50% від комісії за платежі до 13:00» на сайті Укрпошти. Чи запитати у відділенні в оператора про «Щасливі години для платежів».

Розраховуйтесь банківськими картками у відділеннях

Укрпошта продовжує вдосконалювати фінансові сервіси та вводити нові послуги. У 3000 автоматизованих відділень, що обладнані платіжними терміналами, можна розрахуватися за послуги безготівково банківською карткою. А ще у поштовому відділенні можна одразу поповнити банківську картку VISA та Mastercard за нижчим, ніж в середньому у банках тарифом. Комісія за послугу - 1,5% від суми поповнення та не менше 10 грн. Умови зарахування коштів залежать від умов банку-емітента картки. Ще у поштових відділеннях із платіжними терміналами можна зняти без комісії кошти із карток платіжних систем VISA, MasterCard та Простір.

Відвідуйте поштові відділення у зручний час

Поштові відділення працюють без перерв до 18.00, найбільші - до 19.00, 20.00 чи навіть до 21.00. Крім того, можна сплатити за послуги онлайн Укрпошти.

Тож у найближчому відділенні Укрпошти є всі необхідні фінансові послуги за приємними тарифами на оплату комунальних послуг та розрахунок банківською карткою чи оплата послуг онлайн на сайті Укрпошти.

 

 


Другие записи автора