Загальнообласний ярмарок вакансій «Робота навесні» | ZI.ua
Акция закончилась

Загальнообласний ярмарок вакансій «Робота навесні»

журналист, руководитель литературного объединения «Зеркало»
3 мая 2017, 10:56

26 квітня в Костянтинівському міському центрі зайнятості проведений Загальнообласний ярмарок вакансій «Робота навесні» за участю соціальних партнерів, представників 23 роботодавців, 6 учбових закладів, що здійснюють підготовку фахівців у першу чергу за професіями, які користуються попитом на локальному ринку праці.

Зокрема, у заході прийняли участь понад 214 осіб, у тому числі 184 безробітних, зареєстрованих в Костянтинівському МЦЗ та представники: ПАТ «Спецтехскло А», ПУАТ «Костянтинівське АТП 11409», КДНВП «Кварсит», ПАТ «Донецькоблгаз» Костянтинівське управління по газопостачанню та газифікації, КЗ «Донецький палац молоді «Юність», ТОВ «Тетз-Інвест», ТОВ «Перспектива», ТОВ «О'лайн групп», Костянтинівське об’єднане управління пенсійного фонду України Донецької області, Управління соціального захисту населення Костянтинівської міської ради, відділ освіти Костянтинівської Райдержадміністрації та інші.

Мета проведення Ярмарку вакансій - надання допомоги громадянам, які бажають знайти або змінити роботу, інформування населення про послуги, які надає служба зайнятості та сприяння роботодавцям в укомплектуванні вільних робочих місць.

Відкрила ярмарок вакансій директор Костянтинівського міського центру зайнятості Світлана Марицька. В своєму виступі вона відмітила, що саме така форма роботи служби зайнятості з клієнтами є найбільш ефективною, бо саме ярмарок вакансій дає можливість безпосереднього контакту між шукачами роботи та роботодавцями.
Шукачам роботи була представлена інформація про вільні робочі місця, які існують по місту Костянтинівка і Костянтинівському району, а також про вакантні посади інших міст і районів.
В ході заходу представники роботодавців провели співбесіду з претендентами на вільні місця, проінформували їх про специфіку діяльності своїх підприємств, вільні робочі місця, умови та рівень оплати праці, соціальні гарантії для працівників тощо.

Фахівці міського центру зайнятості довели учасникам заходу інформацію про послуги Державної служби зайнятості, зокрема працевлаштування безробітних осіб на нові робочі місця з наданням компенсації ЄСВ, працевлаштування вимушено переміщених осіб і учасників АТО, навчання на замовлення роботодавців. Особливу увагу було надано використанню нових форм роботи центру зайнятості, а саме: можливості підготовки резюме та відеорезюме, перегляду відео-вакансій, проведення скап-співбесід між роботодавцем та з зацікавленими особами.

Також була запропонована інформація щодо можливості безкоштовного навчання за допомогою онлайн-ресурсів «Твій бізнес: кроки до успіху», «Prometeus», стажування за програмою «Sabit», отримати гранти за проектами від Чеської неурядової організації «Людина в біді» та фінансову підтримку на краудфандінгових платформах.

За результатами проведення заходу 27 осіб були запрошені безпосередньо на підприємства для подальшої співбесіди та вирішення питання працевлаштування, 6 особам видано направлення на працевлаштування.

Підсумком проведення ярмарку було опитування відвідувачів щодо якості проведення заходу. Учасники ярмарку вакансій, як з боку роботодавців, так і з боку шукаючих роботу, підтвердили необхідність проведення подібних заходів.

Другие записи автора