З Торецька до Європи, подорож у часі. | ZI.ua
Акция закончилась

З Торецька до Європи, подорож у часі.

журналист, руководитель литературного объединения «Зеркало»
20 апреля 2017, 12:48

З Торецька до Європи, подорож у часі.

30 березня - 1 квітня у м. Живець відбувся Міжнародний фестиваль «Калейдоскоп талантів. Весна 2017». Участь у фестивалі прийняли учні та колективи спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 та навчально-виховний комплекс «Школа – ліцей».

У фестивалі брало участь понад 700 учасників з Білорусі, Польщі, Росії, України і Латвії.

Організатором фестивалю є фонд «Ініціатива», який вже кілька років працює над розвитком міжнародного співробітництва в області культури і мистецтва.

Протягом двох днів пройшли три конкурсні частини фестивалю та Міжнародне журі після палких обговорень обрало кращих з кращих. На урочистій Гала-церемонії були вручені Кубки та пам'ятні статуетки переможцям.
Діти Торецька привезли:

- 6 призових місць,
- 3 нагороди «Лауреат І степені,
- 2 нагороди «Лауреат ІІ степені»
- 1 нагорода «Лауреат ІІІ степені».

Почуття великої гордості виникає за кожну дитину: Удовиченко Арина, Удовиченко Дамир, Рижкова Анастасія, Антипова Арина, Коваленко Ольга, Розинкова Ольга, Рачимова Дарина, Саданова Юлія, Гетингер Марія, Бондарєва Еліна, Волошина Вероніка – ці діти довели на міжнародному рівні, що українські діти, діти Донеччини не зважаючи ні нащо неймовірно талановиті.

Після вдалої подорожі до Польщі 13 квітня у актовій залі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулась презентація проекту «Українська школа: євроінтеграція», під час якої діти презентували культуру країн Європи - Англію, Німеччину, Італію, Литву та Польщу.

На свято до школи завітали: перший заступник Ярослав Дмитрович Руденко , заступник міського голови Олена Геннадіївна Кульбачна, начальник міського відділу освіти Володимир Миколайович Орєшкін, заступник начальника МІСЬКВО Наталія Олексіївна Тинкован, методисти МІСЬКВО,батьки та вчителі.

Ця подія наближує місто Торецьк до сучасної української школи з європейськими цінностями. Кожен з нас крок за кроком формує Оновлену Донеччину. Лише спільними зусиллями ми маємо нагоду будувати майбутнє Української Донеччини.

Другие записи автора