У 2017 році на Донецькій залізниці загинуло 6 громадян | ZI.ua
Акция закончилась

У 2017 році на Донецькій залізниці загинуло 6 громадян

журналист, руководитель литературного объединения «Зеркало»
14 мая 2017, 09:33
Станом на 10 травня 2017 року в регіональній філії «Донецька залізниця» зафіксовано 6 випадків невиробничого травмування зі смертельним наслідком.

Аналіз випадків травмування сторонніх осіб на об’єктах залізничної інфраструктури свідчить про те, що більшість трагедій сталася внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України. На жаль, громадяни нехтують такими простими правилами: перехід залізничних колій у нестановлених місцях, ходіння по залізничних коліях, посадка та висадка на ходу поїзда, знаходження в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.

Для попередження випадків травмування сторонніх осіб по регіональній філії «Донецька залізниця» в травні 2017 року оголошено місячник профілактично-роз’яснювальної роботи серед населення. Заходи щодо Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України безпечної поведінки будуть проведені для пасажирів, учнів шкіл, ліцеїв та коледжів, вищих навчальних і дошкільних закладах, працівників підприємств, що розташовані в районах поблизу залізничних колій згідно.


Регіональна філія «Донецька залізниця» нагадує що залізниця є зоню підвищеної небезпки, та забороняє:

- проїжджати на дахах, підніжках, перехідних площадках вагонів.

- провозити у вагонах легкозаймисті, шкідливі і вибухові речовини.

- забороняється виходити із вагона на міжколійя і знаходитись там під час руху поїзда.

- стрибати з платформи на залізничні колії

- палити у вагонах (в тому числі в тамбурах) приміських поїздів, а також у непередбачених для паління місцях вагонів пасажирських поїздів

- бігти по платформі поруч із вагоном поїзда, що прибуває або відходить, а також перебувати ближче ніж 2 метри від краю платформи під час проходу поїзда без зупинки.

Другие записи автора

Комментарии