Донецька область урочисто відзначала своє 85-річчя | ZI.ua
Акция закончилась

Донецька область урочисто відзначала своє 85-річчя

журналист, руководитель литературного объединения «Зеркало»
4 июля 2017, 14:47

Донецька область урочисто відзначала своє 85-річчяЦього дня у всіх містах Донецької області пройшли святкові заходи присвячені цій чудовій даті – концерти, флеш-моби та різноманітні виставки. 


Костянтинівський район також не залишився осторонь святкування 85-ї річниці з дня створення Донецької області. Так, в.о. голови райдержадміністрації Олег Ісаков та заступник голови районної ради Лариса Степаненко взяли участь у відкритті спортивного поля зі штучним покриттям та майданчика з тренажерами на території Новодмитрівської сільської ради (голова Микола Яковлєв), а саме в Новодмитрівському навчально-виховному комплексі (директор Руслан Ібрагімов). 


На урочистий захід завітав і голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. Очільник області звернувся до всіх присутніх з вітальними словами та наголосив, що розвиток спорту на Донеччині є одним з пріоритетів влади. Павло Іванович вручив директору Новодмитрівського НВК Руслану Ібрагімову в подарунок сітку м’ячів та футбольну форму. 


Першою вийшла на нове спортивне поле з товариським матчом команда дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Костянтинівського району (директор Ігор Жарков).
Усього до 85-річчя Донецької області Костянтинівський район отримав три спортивні майданчики - окрім Новодмитрівки, комплекс тренажерів з’явився в селі Маркове на базі загальноосвітньої школи. Сертифікати на ці спортивні майданчики Павло Жебрівський вручив в.о. голови Костянтинівської райдержадміністрації Олегу Ісакову.


Сподіваємося, що реалізація цих та подібних проектів надасть змогу залучити до занять фізичною культурою та спортом якомога більше жителів Костянтинівського району, а особливо підростаючого покоління - тих, хто буде творити нову українську Донеччину. 


Також цього святкового дня члени творчого об’єднання «Натхнення» Костянтинівського районного будинку культури «Ювілейний» взяли участь у виставці декоративно – прикладного мистецтва, що проходила на урочистостях, присвячених ювілею області в м.Краматорськ.


Справжньою родзинкою виставки стали роботи з бісеру Світлани Муращенко. Чого тут тільки не було: квітучі японські сакури, стрункі берізки, чорнобривці, безліч кімнатних фіалок та інше. З великою цікавістю відвідувачі виставки взяли участь у майстер-класі з плетення бісером, який продемонструвала майстриня.


Серед робіт вишиті картини бісером Наталії Лавренової, прикраси, виконані у техніці «Канзаши» Любові Шелкової, сувеніри у техніці «Ізонитка» та м’які іграшки Алли Козубської, пейзажі (на яких зображено мальовничі куточки сіл Костянтинівського району) самодіяльного художника Олега Приходченка.


Організації виставки також сприяли працівники закладів культури: директор Іванопільського СБК Д.О.Оносов, завідуючі Іванопільської та Білокузьминівської сільським бібліотеками О.О.Хірьянова й Н.П.Медянік.

Лариса Карлова,
член НСЖУ

Другие записи автора