Переселенці можуть звернутися за призначенням житлової субсидії за місцем фактичного проживання та незалежно від місця реєстрації. Наявність договору оренди житла – є необов'язковою.
Згідно з базовим нормативом, якщо витрати на комуналку понад 15% сукупного доходу сім'ї – ВПО потенційно може отримати субсидію.
Для отримання субсидії необхідно подати заяву ( за посиланням) та декларацію про доходи членів сім'ї, а також паспорт, РНОКПП та довідку про статус ВПО.
Куди подавати документи:
- особисто у сервісному центрі ПФУ або відправити поштою;
- у ЦНАПі;
- онлайн через вебпортал електронних послуг або мобільний додаток ПФУ;
- через портал Дія ( за посиланням);
- через уповноважених посадових осіб територіальних громад.
У разі подання документів до 30 листопада субсидія призначається з початку опалювального сезону у разі подання заяви після 1 грудня – з місяця звернення.
Приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу. Оперативні новини з Костянтинівки та всієї Донецької області, а також України