Жителі Костянтинівки останніми роками передають у відповідні служби показання приладів обліку води, газу та електроенергії. Приймають свідчення лічильників у різних службах різні дні.
І костянтинівці, і жителі інших міст Донецької області передавати свідчення електролічильника можуть у два останні та три перші дні кожного місяця.
За листопад передати показання можна, починаючи з сьогоднішнього дня, 29 листопада, і до неділі, тобто до 3 грудня. Повідомити дані можна дистанційно через Особистий кабінет, Viber-бот, мобільний додаток, сайт постачальника без реєстрації або сторінку YASNO у Facebook.
Ті, хто не користуються інтернетом, передати показання приладу обліку електроенергії можуть протягом дня за телефонами Контакт-центру YASNO: 067-652-60-00, 095-652-60-00 та 093-652-60-00
![Відділення Нової Пошти у Лимані не працюють: Причина](/upload/resize_cache/iblock/6ce/203_128_2/6ce3e801db47226c185782454ffd3b6e.jpeg)