Як отримати гуманітарну допомогу на платформі єДопомога | ZI.ua
Акция закончилась

Жителям Костянтинівки доступна гуманітарна допомога на порталі єДопомога

28 серпня 2023, 12:05 | Світ та людина, Милосердя | Костянтинівка, Ил'іновка 27084
Поділитися:
Жителям Костянтинівки доступна гуманітарна допомога на порталі єДопомога
Фото из открытых источников

Ще один вид гуманітарної допомоги можна отримати на платформі є Допомога. Для цього потрібно перейти за посиланням і вибрати розділ «Отримати допомогу».

Допомога надається українцям, які опинилися в складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщеним особам, людям з інвалідністю. А також – багатодітним сім'ям, пенсіонерам з мінімальними доходами і громадянам, які проживають в прифронтових населених пунктах.

Як зазначається, потрібно залишити заявку, її вибере благодійник. Ви отримаєте допомогу з рук в руки або сертифікат, щоб купити продукти, засоби гігієни або ліки.

Що стосується отримання сертифіката, то людина, яка потребує допомоги, залишає заявку, в якій описує, чого він конкретно потребує. Благодійник, який готовий допомогти, робить Передоплату єДопомога на продукти, ліки, засоби гігієни, паливо і т.д.

Людина, яка залишила заявку, отримує смс з кодом Передоплати, яке може пред'явити на касі в магазині партнерів платформи. Код послужить підтвердженням оплати за необхідні товари. Можливість допомоги і швидкість залежить від того, яка допомога потрібна, і куди її необхідно передати.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ