Ще один вид гуманітарної допомоги можна отримати на платформі є Допомога. Для цього потрібно перейти за посиланням і вибрати розділ «Отримати допомогу».
Допомога надається українцям, які опинилися в складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщеним особам, людям з інвалідністю. А також – багатодітним сім'ям, пенсіонерам з мінімальними доходами і громадянам, які проживають в прифронтових населених пунктах.
Як зазначається, потрібно залишити заявку, її вибере благодійник. Ви отримаєте допомогу з рук в руки або сертифікат, щоб купити продукти, засоби гігієни або ліки.
Що стосується отримання сертифіката, то людина, яка потребує допомоги, залишає заявку, в якій описує, чого він конкретно потребує. Благодійник, який готовий допомогти, робить Передоплату єДопомога на продукти, ліки, засоби гігієни, паливо і т.д.
Людина, яка залишила заявку, отримує смс з кодом Передоплати, яке може пред'явити на касі в магазині партнерів платформи. Код послужить підтвердженням оплати за необхідні товари. Можливість допомоги і швидкість залежить від того, яка допомога потрібна, і куди її необхідно передати.
![З радістю чекають листоношу багато жителів Костянтинівки](/upload/resize_cache/iblock/624/203_128_2/624b996e7278dc38737597b17f719ffe.jpg)