Українцям відкрили безкоштовний доступ до англійської мови | ZI.ua
Акция закончилась

Жителі Костянтинівки можуть вчити іноземні мови безкоштовно три роки

6 листопада 2023, 14:55 | Ініціатива | Костянтинівка 3051
Поділитися:
Жителі Костянтинівки можуть вчити іноземні мови безкоштовно три роки
Иллюстративное изображение

Для українців зробили безкоштовним преміум доступ до всіх мовних курсів на платформі Promova. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації. 

Платформа для вивчення мов Promova – один з перших продуктів, що став частиною національної програми популяризації англійської мови Future Perfect. Мета Promova – допомогти вчити іноземні мови за допомогою програми і веб-версії продукту. Для українців відкрито безкоштовний Premium-доступ до вивчення англійської мови: кожен може вивчати мову за допомогою курсів для самостійної обробки і досягати персональних цілей. 

Серед переваг Promova: уроки для всіх рівнів, доступ до курсів бізнес-англійської та англійської для подорожей, уроки англійської по серіалах, практика з носіями мови. 

Додаток Promova вже скачало більше 12 мільйонів користувачів у всьому світі. 

«До речі, Promova має українське коріння. На платформі є уроки для кожного, так що ви точно знайдете щось для себе», – говориться в повідомленні. 

В рамках Future Perfect платформа надає українцям безкоштовний Premium-доступ на три роки до курсів не тільки англійської, а й інших мов. Скористатися можливістю можна, зареєструвавшись на сторінці Free for Ukraine на сайті Promova і підтвердивши громадянство через Дію.Підпис - https://promova.com/free-for-ukraine

«Для Genesis важливо підтримувати ініціативи, які будуть якісно впливати на освіту і розвиток суспільства. Як компанія, що створює глобальні бізнеси з України, ми прагнемо того, щоб кожен громадянин мав більше знань і можливостей. На старті моєї кар'єри знання англійської допомогло мені влаштуватися в одну з чотирьох найбільших аудиторських компаній світу. Це заклало основу якісного професійного розвитку на багато років вперед», — розповів Артем Копанев, головний операційний директор Genesis.Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ